Interpretacja kosmogramu

Interpretacja kosmogramu (interpretacja horoskopu) jest możliwa wyłącznie przy kontakcie osobistym podczas kilkugodzinnej sesji terapeutycznej, w całości nagrywanej i pozwalającej wchodzić głęboko w dowolne obszary życia z olbrzymią dokładnością. Podczas sesji podaję m.in., co najmniej kilkadziesiąt, co do dnia wyznaczonych dat, które pozwalają zrozumieć sens życia, własną karmę, predyspozycje, zdolności, a także wyznaczyć trudne okresy życia i ich przyczyny w nawiązaniu do cykli poprze nich, obejmujących okres od najwcześniejszego dzieciństwa po późną jesień życia. W przypadku stałej partnerki/partnera, męża/żony wykonuję kosmogram (horoskop) porównawczy i wektorowy, gdyż na każdego działają także skomplikowane energie wektorów obu kosmogramów. Przede wszystkim idzie jednak o sens i filozofię życia, motywację i sposoby optymalizacji realizowania własnych lub wspólnych celów.

Są to zatem interpretacje indywidualnych i partnerskich kosmogramów w pełnym zakresie wszystkich spraw osobistych, rodzinnych i zawodowych (także dla firm i przedsiębiorstw).

W sprawie warunków, zakresu i kosztu interpretacji proszę o bezpośredni krótki kontakt telefoniczny (numer podany poniżej), najlepiej znając już czas urodzenia (godzinę, najlepiej z minutami, dzień, miesiąc i rok) oraz miejscowość urodzenia (a jeśli zamieszkanie w innej miejscowości, to od kiedy).
Godzinę urodzenia można często „wyciągnąć” z wydz. archiwa właściwego Urzędu Stanu Cywilnego (nie w szpitalu), ale warto pójść z małym załącznikiem, bo nie jest to w zakresie obowiązków osób tam pracujących.
Kontakt: Tel: 514-121-175; leszekweres@wp.pl; http://leszekweres.pl