Mistrz bezinwazyjnego określania psychofizycznej kondycji człowieka: Profesor Leszek Weres otrzymał tytuł Człowieka Roku 2019 redakcji „Wieści prosto z Gór”

Opracowana przez profesora Leszka Weresa „Kosmoekologia Kultury”, przekształcona z czasem w „Niebiańską Partyturę” która to ostatecznie zagościła w Pieninach jako „Holistyczna Partytura Zdrowia” – podkreślił wydawca Paweł Znyk.

W laudacji padły słowa podkreślające obecne osiągnięcia laureata: Mistrz bezinwazyjnego określania psychofizycznej kondycji człowieka.

Leszek Weres przekazał Pawłowi Znykowi informacje o Mudrach oraz podzielił się swoimi przemyśleniami na temat „Holistycznej Partytury Zdrowia” . Określenie MUDRA pochodzi z sanskrytu i oznacza pieczęć. Mudry to określone gesty dłoni i palców, które znane są od wieków na całym świecie.

Leszek Weres autor pięciu książek, dwóch wysoko nakładowych „Mandala życia” i „Homo-Zodiacus”, jedyne archetypowe ujęcie kosmicznych uwarunkowań najbardziej znanych postaci literackich, polskich i obcych.